O nás

Jedno centrum. Tři značky. Budoucnost na dosah.

Číst dále

Potřebujete poradit s výběrem domácích spotřebičů? Nejste si jistí, která pračka nebo myčka nádobí by nejlépe vyhovovala vašim potřebám? Chcete si produkty pořádně prohlédnout, nebo i vyzkoušet, jak se vaří například v parní troubě?

Rezervovat návštěvu

Přijďte se inspirovat a najděte ideální spotřebiče pro svoji domácnost. Vyzkoušejte si, které modely vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Díky široké nabídce a různým modelovým řadám v každé kategorii uspokojíme i ty nejnáročnější z vás.

 

Vítejte v unikátním Brand Experience Center společnosti BSH domácí spotřebiče. V netradičních prostorech najdete showroom domácích spotřebičů značek Bosch, Siemens a Gaggenau. Zrekonstruovaná budova původní kotelny si zachovala industriální prvky i genius loci a pyšní se titulem Stavba roku 2017.

Manažerka centra Hana Svobodová a její tým jsou připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a pomoci vám zorientovat se v naší široké nabídce. Brand Experience Center je úžasným místem k návštěvě, ať už se rozhodnete pro individuální prohlídku, nebo vezmete celou rodinu na ukázkové vaření. 

Již po generace jsou domácí spotřebiče Bosch synonymem spolehlivosti a kvality pro miliony...

Proč Bosch?

Spotřebiče Siemens v sobě skrývají ty nejpokročilejší technologie, přesto je jejich ovládání...

Proč Siemens?

Exkluzivní německá značka Gaggenau je vizionářem na poli domácích spotřebičů. Jako první...

Proč Gaggenau?

Zajímavosti z historie budovy

Brand Experience Center se nachází v jedné z bývalých budov Walterovy továrny. Objekt sloužil k výrobě a dodávce tepla pro celý Walterův závod, kde se vyráběly motocykly, automobily a později i světově známé Walterovy letecké motory. Industriální ráz budovy byl při rekonstrukci záměrně zachován. Prostory centra tak podmanivě spojují původní historickou architekturu s nadčasovým designem a funkčností těch nejmodernějších spotřebičů. Rezervujte si návštěvu a přijďte se inspirovat. Těšíme se na vás!

Fotogalerie