Značka pro ty, kteří chtějí kvalitní německé spotřebiče do své domácnosti

Kvalita bez kompromisů ověřená každodenním životem. Domácí spotřebiče Bosch vám přinášejí technickou bezchybnost a spolehlivost, díky které vám usnadní den a na dlouhá léta vás zbaví starostí. Díky svým ukázkovým technologiím patří k jedněm z nejšetrnějších spotřebičů na světě. A také nejvýkonnějším. Získejte tolik očekávanou kombinaci užitku, efektivity a úspornosti.

Značku Bosch znají lidé po celém světě jako symbol vysoké kvality a spolehlivosti. Zakladatel značky Robert Bosch vždy odmítal akceptovat cokoli, co by bylo pouze dobré nebo téměř dokonalé. Jeho odkaz ctí značka i dnes. Už více než 85 let nabízí domácí spotřebiče propracované do nejmenšího detailu.

Spotřebiče Bosch vycházejí ze skutečných požadavků moderních kuchyní. Díky inovativním technologiím a překvapivě jednoduchým řešením pomáhají snadno dosáhnout dokonalých výsledků a zjednodušují každodenní život. Vysoce kvalitní materiály, precizní zpracování a nadčasový, mezinárodně uznávaný design zaručují prvotřídní kvalitu a udržitelnost spotřebičů Bosch. Výborný servis posiluje důvěru zákazníků ke značce i hlavní cíl značky Bosch “Stvořeno pro život”. V návaznosti na filozofii zakladatele Bosch raději obětuje zisk, než ztratit důvěru zákazníků. Přejít na oficiální stránky Bosch domácí spotřebiče.

Vždy pro mě bylo naprosto nemyslitelné,
že by si někdo prohlédl můj výrobek a objevil nějakou chybu. Proto jsem se vždy snažil dělat svoji práci co nejlépe a důkladně ji kontroloval, aby byla tou nejlepší z nejlepších.

— Robert Bosch, zakladatel společnosti